• 608 415 195

PPF Fólie

Home » Our Team » PPF Fólie
Ochrana laku fólií PPF

Ochrana laku vozu

tenká PPF fólie, která se nalepuje na lak vozu. Slouží k ochraně laku před poškrábáním, odletujícími kamínky, ptačím trusem a dalšími škodlivými vlivy.

PPF fólie je vyrobena z vysoce odolného materiálu, který je schopen absorbovat energii nárazu a zabránit poškrábání laku. Fólie je také hydrofobní, což znamená, že odpuzuje vodu a nečistoty. To usnadňuje čištění vozu a zabraňuje tvorbě skvrn a rzi.

Ochranné PPF folie můžou také pomoci chránit lak vozu před UV zářením. UV záření může způsobit vyblednutí laku a vznik trhlin. PPF blokuje UV záření a chrání lak před poškozením.

Ochranná PPF folie je cenově dostupná investice, která může pomoci udržet váš vůz v dobrém stavu po mnoho let. Pokud hledáte způsob, jak ochránit lak vašeho vozu před poškozením, PPF je skvělou volbou.

Zde jsou některé z výhod používání PPF:

  • Ochrana laku před poškrábáním
  • Ochrana laku před odletujícími kamínky
  • Ochrana laku před ptačím trusem
  • Ochrana laku před UV zářením
  • Snadné čištění
  • Zvýšení prodejní hodnoty vozu

Pokud máte zájem o instalaci PPF na vaše auto, obraťte se na autorizovaného prodejce PPF.

Investice do ochranné fólie PPF se může vrátit v čase na zůstakové hodnotě vozidla po 3 letech. To je proto, že PPF může pomoci ochránit lak vozu před poškrábáním, odletujícími kamínky, ptačím trusem a dalšími škodlivými vlivy. Tyto poškození mohou snížit zůstatkovou hodnotu vozidla, ale PPF může pomoci tyto škody zabránit.

Náklady na instalaci PPF se liší v závislosti na velikosti vozidla a typu fólie, ale obvykle se pohybují mezi 20 000 a 150 000 Kč. Zůstaková hodnota vozidla se může snížit o několik desítek tisíc korun. Pokud máte PPF nainstalováno, může to pomoci snížit tyto ztráty.

Například, pokud máte auto v hodnotě 1 500 000 Kč a PPF nainstalované na celém voze, může to pomoci ochránit lak vozu před poškozením v hodnotě 100 000 Kč. To znamená, že PPF může pomoci zvýšit zůstatkovou hodnotu vozu o 30 000 Kč až 80 000 Kč.

Pokud plánujete prodat své auto do 3 let, může být instalace PPF dobrou investicí. PPF může pomoci ochránit lak vozu před poškozením a může pomoci zvýšit zůstatkovou hodnotu vozu.