Nezapomínejte na ochranu interiéru vozidla

Samozřejmě, ochrana interiéru vozidla před škrábanci je také důležitá. Společnost XPEL nabízí širokou škálu produktů, které mohou pomoci ochránit interiér vašeho vozidla.

  1. Ochranné fólie na dveřní prahy: Instalace ochranných fólií na dveřní prahy zabraňuje poškrábání citlivých povrchů při vstupu a výstupu z vozidla.
  2. Ochranné fólie na rámečky dveří: XPEL nabízí fólie, které lze aplikovat na rámečky dveří, aby se předešlo oděrkám a poškrábání při manipulaci s klíči a dalšími předměty.
  3. Ochranné fólie na palubní desku: Ochranné fólie od XPEL mohou chránit palubní desku před škrábanci a poškozením, které mohou vzniknout při manipulaci s předměty nebo při výhře slunce.
  4. Ochranné fólie na sedadla: XPEL poskytuje také ochranné fólie, které lze aplikovat na sedadla, aby se chránily před oděrkami, skvrnami a poškozením způsobeným denním používáním.
  5. Ochrana před UV zářením: XPEL nabízí fólie s UV ochranou, které mohou pomoci chránit interiér vozidla před vyblednutím a poškozením způsobeným slunečním zářením.
  6. Průhledné ochranné vrstvy: XPEL vyvinul průhledné ochranné vrstvy, které lze aplikovat na citlivé povrchy interiéru vozidla, jako jsou displeje, ovládací prvky a středové konzole. Tyto vrstvy poskytují ochranu před škrábanci a otěry.
  7. Využití produktů od XPEL pro ochranu interiéru vozidla může pomoci udržet interiér ve vynikajícím stavu a zachovat jeho hodnotu. Obráťte se na autorizovaného instalatéra XPEL, který vám může poskytnout další informace a provést profesionální instalaci ochranných fólií.